Dbamy o kondycję sportową, ale nie tylko...

Piękna pogoda sprawia, że uczniowie naszej szkoły, lekcje wychowania fizycznego spędzają na świeżym powietrzu. Korzystają oni z obiektów sportowych stadionu miejskiego, jak również z uroków lasku miejskiego.

Uczennice klas sportowych (VI A i VII A) pod okiem opiekuna, udały się do lasu, by podnosić swą kondycję sportową. Wydawać by się mogło, że będzie to mile spędzony czas. Niestety, na miejscu okazało się, że w lasku miejskim panuje bardzo duży nieporządek. W pobliżu stanowisk stanowiących tzw. „ścieżkę zdrowia”, znajdowało się mnóstwo śmieci i pozostałości po spotkaniach towarzyskich. Dziewczyny połączyły przyjemne z pożytecznym i w miarę swych możliwości uprzątnęły „bałagan”.

Apelujemy do młodzieży, aby dbać o porządek w czasie pobytu w lesie i zabierać z niego to, co przynosimy ze sobą. Wskazane byłoby również, by w takie miejsce jak lasek miejski, zaglądały od czasu do czasu służby porządkowe.