Program stypendialny - ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo.

Informujemy o nowym programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo  Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego. Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie. Uzdolnieni uczniowie mogą wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie swoich zainteresowań.

Drogi Uczniu!

Jeśli masz szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne oraz średnią na świadectwie powyżej 4.0 to ten program jest właśnie dla Ciebie!

Jak wziąć udział w programie ART GrECo?

1. Zapoznaj się ze szczegółowym harmonogramem programu ART GrECo
  2. Napisz esej na temat „Jak chciałbym zmienić nasz świat, żeby uczynić go lepszym dla wszystkich”
  3. Przygotuj plan stypendialny - wzór znajdziesz w sekcji „Materiały dodatkowe”
  4. Poproś nauczyciela o napisanie listu rekomendacyjnego (list musi być podpisany także przez dyrektora Twojej szkoły lub inną osobę upoważnioną do reprezentowania szkoły albo np. przez Twojego nauczyciela, opiekuna sportowego lub artystycznego)
  5. Przygotuj kopie dokumentów poświadczających Twoje osiągnięcia (przeczytaj o nich w Regulaminie)
  6. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (Plik do pobrania)
  7. Wyślij zgłoszenie (formularz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami) pocztą na adres GrECo Polska Sp. z o.o. (ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa) - masz czas do 30.09.2020 r.

Ulotka informacyjna: Ulotka - program stypendialny

Szczegóły, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej programu:

www.greco.services/pl/stypendia.html