Plastyczny konkurs z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II

Parafia Rzymskokatolicka  pw. św. Marii Magdaleny w Czersku zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „ Ojciec Święty oczami dzieci!"

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych na terenie naszej parafii (klasy I-VIII).
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy na jeden z wybranych tematów:
  • „Wadowice – tu wszystko się zaczęło. Życie, szkoła, teatr, kapłaństwo”
  • „Ojcze Święty, módl się za nami. Wybrane wezwanie litanii do św. Jana Pawła II”
  1. Prace będą oceniane i nagrodzone w dwóch kategoriach - ze względu na dwa tematy konkursu.
  2. Każda praca może mieć tylko jednego autora - w konkursie nie mogą brać udziału prace zbiorowe.
  3. Jeden uczestnik może zgłosić pracę tylko na jeden wybrany temat.
  4. Technika wykonania pracy jest dowolna.
  5. Format pracy: A3 bądź większe

Termin i sposób składania prac:

1. Na prace konkursowe czekamy do 24 maja (włącznie).
  2. Do każdej pracy należy dołączyć wypisane przez rodziców/opiekunów załączniki.
  3. Na obecnym etapie, aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać zdjęcie pracy konkursowej oraz wypełnionych załączników i przesłać pocztą elektroniczną na adres: konkurs.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły w załączniku:

Konkurs plastyczny "Ojciec Święty oczami dzieci"