Kontakt ze szkołą

NR 2

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym rozszerzającym się wirusem COVID – 19 oraz biorąc pod uwagę obecną sytuację, zostaliśmy zobowiązani do bezwzględnego zastosowania się do ogłoszonych wytycznych Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących zamknięcia w całym kraju szkół i przedszkoli.

Mimo, iż szkoła jest obecnie zamknięta, to kadra zarządzająca, pracownicy administracyjni oraz pracownicy obsługi w tym czasie pracują.

W związku z tym wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie 52 398 4233

Interesanci przyjmowani będą tylko i wyłącznie w sprawach bardzo pilnych, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikami sekretariatu szkolnego.

Wszystkie informacje dotyczące ograniczeń w funkcjonowaniu szkoły podstawowej

będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej

oraz przekazywane Państwu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Maciej Jakubowski

Dyrektor SP2 w Czersku