Akcja "Piernikowe serduszko dla Łukasza" zakończona!

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czersku przeprowadzili w niedzielę (3 grudnia) na placu kościoła parafialnego akcję charytatywną „Piernikowe serduszko dla Łukasza”.

Zbiórka prowadzona była po każdej Mszy świętej i spotkała się z dużą życzliwością parafian, którzy bardzo ofiarnie składali dary pieniężne na leczenie chorego chłopca.

W zamian za okazane serce ofiarodawcy otrzymywali od wolontariuszy symboliczne piernikowe serduszko, które wywoływało uśmiech nie tylko na twarzach dzieci.

W tej miłej i sympatycznej atmosferze zebraliśmy wspólnie kwotę ponad dziesięciu tysięcy złotych, a dokładnie: 10.318 złotych, 100 koron norweskich, 20 koron szwedzkich i 1 kunę chorwacką.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przyłączyć się do naszej akcji!

Danut Stencel, opiekun Szkolnego Koła Caritas