Zostań bohaterem Szlachetnej Paczki!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Szlachetna Paczka”! Akcja organizowana jest w naszej szkole już po raz czwarty!

Pani Klara (75 l.) żyje samotnie. Jest osobą bardzo schorowaną - choruje na cukrzycę typu 1, jest po wylewie. Obecnie jest osobą leżącą. Jej sytuacja materialna i finansowa jest bardzo zła. Warunki życiowe pani Klary są bardzo trudne, mimo to starsza pani stara się jakoś sobie radzić. Jak sama przyznaje, upływający czas uświadomił jej to, co w życiu jest najcenniejsze - zgoda i rodzina.
Pani Klara najbardziej ucieszyłaby się z żywności i środków chemicznych, na które często brakuje jej pieniędzy. Starszej pani bardzo przyda się także ciepły sweter na zimę.

Potrzeby rodziny I Żywność trwała:

Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Konserwy rybne, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach Specjalne produkty żywieniowe: wszelka żywność dla cukrzyków. Inne: ananasy, brzoskwinie, rodzynki, galaretki, cukier puder, proszek do pieczenia

II Środki czystości i artykuły higieniczne  Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Płyny czyszczące, Szampon, krem na odparzenia - sudokrem, chusteczki nawilżane

III ODZIEŻ I OBUWIE  Skarpetki i ciepłe kapcie – r.37, rozpinany sweter r.38, ręczniki, pościel

Przydałby się także odkurzacz.

Dary prosimy przynosić do 07.12. 2017 r. do biblioteki szkolnej!!!