"American Day" - najbliższy piątek, 29 listopada

W najbliższy piątek 29 listopada odbędzie się w naszej szkole „American Day” – Dzień Amerykański - zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Stany Zjednoczone Ameryki to kraj z przedstawicielami niemalże wszystkich nacji i kontynentów. Mieszają się tu chyba wszystkie możliwe kultury, języki i kuchnie. Zadbajmy o to by i u nas w szkole tego dnia było różnorodnie i kolorowo – po prostu inaczej niż w co dzień. Przyłączmy się do wspólnej akcji „Be an American for a Day”.

Przebierzcie się za ulubioną postać z bajek Disney’a, Indianina, cowboy’a, gwiazdę Hollywood lub inną znaną osobowość.

Wykażcie się pomysłowością!!!

Można przyjść w barwach należących do flagi USA bądź wystarczą tradycyjne jeansy, koszula w kratę i kapelusz.

Pamiętajmy – najbliższy piątek, 29 listopada!!!

Odsłony: 1986