Uczniowie "Dwójki" propagują modę na życzliwość!

Iwona

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dbają o to, by wprowadzić modę na życzliwość i kulturę osobistą. Promowanie Dnia Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole stało się już tradycją. W bieżącym roku szkolnym mimo brzydkiej, pochmurnej i deszczowej pogody na zewnątrz, szkoła wypełniła się ciepłem swoich uczniów dzielących się życzliwością z innymi.

Na ścianach zawieszono plakaty z tytułem „Weź ze sobą dobre słowo!”. Każdy mógł oderwać fiszkę z pozytywną myślą „Dziękuję, że jesteś...”, „Wszystkiego najlepszego...” czy „Miłego dnia!” - proste, znane wszystkim słowa, a wywoływały radość oraz niezapomniany uśmiech.

Na szkolnym holu „wyrosło” Drzewo Życzliwości, na którym każdy uczniowie zamieszczali pozdrowienia dla innych i dobre słowa. Nad wszystkim czuwały szkolne wróżki ( Lena Libera, Pola Światowa, Weronika Lewandowska, Oliwia Mokwa) zachęcając pysznym cukierkiem do bycia szczególnie miłym i serdecznym dla innych.