Dzień Zdrowego Śniadania w świetlicy.

Michał

Dzień Zdrowego Śniadania

Już tradycją stała się organizacja Dnia Zdrowego Śniadania w “Dwójce”. Dnia 8 listopada uczniowie i uczennice klasy 8 poraz kolejny przygotowali przepyszne kanapki oraz pożywne sałatki owocowe. Gotowy kanapki zostały wyniesione na hol.

W klasach 1-3 uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami samodzielnie przygotowali i spożywali poranny posiłek w salach. Starsi uczniowie z klas 4-8 mieli zaś okazję poczęstować się kanapkami, ciepłą herbatą i smacznymi owocami podczas przerw.

Mamy nadzieję, że każdy tego dnia uświadomił sobie, jak ważnym posiłkiem jest śniadanie oraz jak wielką daje moc.

Dzień Zdrowego Śniadania w świetlicy finansowany był przez Aktywne Stowarzyszenie “Barka”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tego “zdrowego” dnia, a w szczególności

- Pani intendent,

- Paniom kucharkom za przygotowanie składników posiłku,

- Nauczycielom biblioteki oraz świetlicy za przygotowanie gotowych kanapek,