Sukces uczennicy z I c!

„Niech ćwiczenia fizyczne będą częścią waszego poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu,
we własnych oczach i w oczach innych”.

(Jan Paweł II)

Wiemy, że patron naszej szkoły, Jan Paweł II był przyjacielem dzieci i młodzieży, a także kochał sport. Był kibicem, ale też sam grał w piłkę nożną, świetnie jeździł na nartach, uwielbiał spływy kajakowe oraz górskie wędrówki. Dlatego też uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Święty Jan Paweł II – przyjacielem sportu”. Miał on głównie na celu pogłębienie wśród dzieci wiedzy o życiu i działalności Papieża oraz pobudzenie uczniów do naśladowania Go w codziennym życiu.

Po głoszeniu wyników okazało się, że uczennica klasy I c Julia Zatorska pod opieką wychowawczyni Marceliny Pruskiej-Rekowskiej otrzymała wyróżnienie w kategorii klas
I-IV. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.