UWAGA FANI TENISA STOŁOWEGO !!!

W dniu 04 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku odbył się drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych o mistrzostwo naszej gminy.

Do turnieju przystąpiło łącznie 20-stu uczniów ze szkół- Czerska i Rytla. Uczniowie po krótkiej rozgrzewce przystąpili do rozegrania swoich meczów.

Zacięta i wyrównana rywalizacja sprawiła, że nie można było wytypować zwycięzców, rozstrzygnięcia poszczególnych meczów były bardzo zaskakujące zwłaszcza dla trenerów, którzy do samego końca trzymali kciuki za swoich podopiecznych.

W kategorii chłopców I miejsce zajęli gospodarze- SP1, II miejsce przypadło naszym chłopcom- SP2 a III miejsca zajęli chłopcy ze szkoły w Rytlu. W kategorii dziewcząt zawodniczki naszej szkoły nie dały szans pozostałym drużynom wygrywając wszystkie swoje mecze. Dziewczęta będą reprezentowały gminę w kolejnej fazie rozgrywek w tenisa stołowego, które odbędą się 12 listopada w Konarzynach.

Zawody poprowadził pan mgr Marian Szmagliński. Organizatorem Turnieju był Szkolny Związek Sportowy w Czersku.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

kat. dziewczęta kat. chłopcy

Lp