UWAGA FANI TENISA STOŁOWEGO !!!

W dniu 28 października w Hali Sportowej  im. Romana Bruskiego w Czersku odbył  się indywidualny Turniej Tenisa Stołowego chłopców klas  V i VI o mistrzostwo naszej szkoły.

Do  rozgrywek przystąpiło łącznie 10  zawodników.  Uczniowie  rozegrali swoje mecze w losowo wybranych grupach - systemem „każdy z każdym”,  do dwóch wygranych setów. Rozgrywki odbywały się z zachowaniem ducha sportowej rywalizacji „fair-play”.

Do ścisłego finału rozgrywek wyłoniono czterech zawodników i to oni rozstrzygnęli pomiędzy sobą miejsca na „pudle”.

Zacięta i wyrównana rywalizacja  sprawiła, że niełatwo było wytypować faworyta. Rozstrzygnięcia poszczególnych meczów zaskoczyły nawet samych zawodników.

Zawody przeprowadzone zostały pod czujnym okiem panów: Andrzeja Chlebosza i Jacka Sołtysińskiego – nauczycieli naszej szkoły  i zarazem organizatorów turnieju.

Po wspaniałych i zaciętych pojedynkach zwycięzcą, a więc „Mistrzem Szkoły” w Tenisie Stołowym chłopców klas V i VI, w roku szkolnym 2019/2020 został Wojciech Rydzkowski z klasy VIb.  Wyróżnić należy też Michała Rydzkowskiego z kl. Vb, który dzielnie stawiał opór starszym kolegom.  Jego duże umiejętności tenisowe wskazują, że wkrótce to on stanowić będzie trzon reprezentacji naszej szkoły.

Zawodnicy wg zajętych miejsc.

Wojciech Rydzkowski

Bartosz Landmesser

Oliwier Gajewski

VId

Zwycięska trójka  będzie reprezentować naszą szkołę w zbliżającym się Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, którego  gospodarzem będzie Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka w Czersku.  Zawody odbędą się w najbliższy poniedziałek  tj. 04 listopada 2019r.

Wszyscy zawodnicy turnieju w tenisa stołowego.

L.p.

L.p.