Dla tych, którzy odeszli

Marta K.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o tych, którzy odeszli od nas na zawsze. W ostatnich dniach października uczniowie klas pierwszych i drugich oraz dzieci z naszej Gromady Zuchów odwiedziły czerskie cmentarze - komunalny i honorowy, gdzie zbierały liście oraz zapaliły znicze na opuszczonych mogiłach i grobach bliskich. Znicze dzieci zostawiły również przy pomniku patrona naszej szkoły - Świętego Jana Pawła II. We wszystkich odwiedzonych miejscach uczniowie pomodlili się za zmarłych.

Zuchy wraz z paniami Lucyną Laską i Martą Kordys odwiedziły cmentarz 28 października
Klasa 2 a z panią Moniką Wasiniewską - 29 października
Klasa 2 b z panią Katarzyną Klaman oraz 2 c z panią Martą Kordys - 30 października
Wszystkie klasy pierwsze z paniami Hanną Łońską, Marceliną Pruską Rekowską i Martą Krzemińską - 31 października