KONKURS - Wielki Maraton Czytelniczy.

UWAGA KONKURS!!!
Wielki Maraton Czytelniczy
Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas III - VIII do wzięcia udziału w  Wielkim Maratonie Czytelniczym!
Zasady konkursu:
1. Na początku każdego miesiąca (od października do kwietnia) informujemy jaką książkę należy przeczytać.
2. Na początku kolejnego miesiąca zapraszamy na test konkursowy sprawdzający znajomość i zrozumienie lektury.
3. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie 1 punkt (nie przyznaje się połowy punktu). Za każdy test możecie otrzymać maksymalnie 20 punktów. Maksymalna suma punktów do uzyskania w Maratonie to 160 punktów.
W ubiegłym roku szkolnym nasi uczniowie trzeci raz przystąpili do maratonowych zmagań. Wśród zacnego grona nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły – tytuł laureata otrzymała Anastazja Kozłowska, a wyróżnienia wywalczyli Anna Bloch i Bartosz Landmesser.

Nagrody odebraliśmy podczas uroczystej gali w Centrum Solidarności w Gdańsku.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału!!!

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do biblioteki, chętnie udzielimy potrzebnych informacji.

Odsłony: 1906