Dzień Rodziny

Marta K.

W dniach 6 i 7 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły gościli rodziców z okazji Dnia Rodziny. Święto to stanowi połączenie Dnia Mamy, który był w maju i czerwcowego Dnia Ojca.
Tego dnia dzieci chciały szczególnie podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie, za okazywaną każdego dnia miłość i troskę, oraz złożyć im serdeczne życzenia.
W każdej z klas pierwszych i drugich rodzice mogli zobaczyć krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci oraz otrzymali prezenty lub laurki wykonane przez swoje pociechy.
W niektórych klasach zostały wyświetlone też zdjęcia oraz filmy, których bohaterami byli nasi uczniowie.
W czwartek piękna, słoneczna pogoda pozwoliła na wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Poprowadził je niezastąpiony pan Dawid Haftka. Chętni rodzice mogli uczestniczyć w niektórych z zabaw, a poza tym mogli zrelaksować się na trawie.
Niestety burzowa pogoda nie pozwoliła na przeprowadzenie podobnych atrakcji na świeżym powietrzu w piątek.
Ostatnim punktem tego radosnego święta, zarówno w czwartek, jak i w piątek, był słodki poczęstunek w szkolnej stołówce.

Odsłony: 2077