Sukcesy w konkursie "Kangur"

Administrator

Dwie duże nagrody i 8 wyróżnień dla Szkoły Podstawowej nr 2  im. Jana Pawła II w Czersku

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2019”

Dnia 29 maja, w Szkole Podstawowej Nr 1 w Chojnicach, odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2019”. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice z powiatu chojnickiego i człuchowskiego.  Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i dyplomy dla tegorocznych laureatów konkursu. Na podsumowanie zostali zaproszeni uczniowie naszej szkoły. Najwyższy wynik w naszej gminie (w kategorii klas VIII) uzyskał Paweł Brzeziński z klasy VIII a (opiekun J. Prolejko), który odebrał nagrodę z rąk koordynatora konkursu za bardzo wysoki wynik w tegorocznej edycji. W kategorii klas V-VI równie wysoki wynik uzyskała Marta Cisewska z klasy VI a (opiekun I. Zaborowska), która również odebrała dużą nagrodę i dyplom za bardzo wysoki wynik.

Opiekunowie odebrali też nagrody książkowe i dyplomy dla  pozostałych wyróżnionych: Liliany Sawickiej z klasy II a  (podopieczna H. Ważnej), Julii Krawczyk z klasy II c (opiekun L. Laska), Jakuba Kąkolewskiego z kl. IV c, Michała Siedleckiego i Jakuba Chabowskiego z klasy VIII a, ( uczniowie J. Prolejko), Dawida Kiedrowskiego z klasy V a (opiekun A. Kiedrowski). W kategorii gimnazjum wyróżnienie zdobyły Marzena Leper i Kinga Czapiewska z III c (opiekun J. Prolejko).

Gratulujemy i życzymy