Dzień Babci i Dziadka w kl. I B i I C

W poniedziałek 28 stycznia uczniowie klasy 1 b i 1 c w szkolnych murach gościli bardzo ważne osoby. Tego dnia odwiedziły nas ukochane Babcie i wspaniali Dziadkowie naszych pierwszoklasistów. Rola Babć i Dziadków w życiu dzieci jest nie do przecenienia. "Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył Babcię i Dziadka" - tymi słowami p. Marta Kordys rozpoczęła tę ważną uroczystość. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, na który składała się krótka inscenizacja, w której dzieci wcieliły się w role seniorów, a także wiersze, piosenki i tańce. Kolejnym ważnym punktem był taniec wnuków z Babciami i Dziadkami. Później dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane laurki. Na koniec wszyscy zeszli do szkolnej stołówki, gdzie był słodki poczęstunek i kawa dla Babć i Dziadków. To poniedziałkowe popołudnie obfitowało w wzruszenia, miłe słowa i piękne gesty. Oby każdy dzień w życiu Babć i Dziadków był równie radosny i piękny.