KONCERT ŚWIĄTECZNY W OŚRODKU KULTURY W CZERSKU

20 grudnia 2018r. w czwartkowy wieczór w Ośrodku Kultury w Czersku odbył się pierwszy Koncert Świąteczny przygotowany przez klasy pierwsze i drugie SP nr 2  im. Jana Pawła II w Czersku. Wyjątkowości tego wieczoru dodała piękna, zimowa aura. O godzinie 18.00 licznie zebrani rodzice i inni zaproszeni goście oczekiwali na pierwsze występy najmłodszych. Koncert rozpoczęła p. Izabela Zaborowska, która powitała zebranych i przedstawiła program oraz p. dyrektor Justyna Prolejko, która przy tej okazji złożyła rodzicom pierwsze życzenia świąteczne. Następnie klasy kolejno przedstawiały przygotowane przez siebie pastorałki i inne piosenki o tematyce świątecznej. Uczniowie śmiało i można powiedzieć bez tremy zaprezentowali, najlepiej jak umieli, swoje talenty muzyczne. Występy dzieci były nagradzane gromkimi brawami.

Na zakończenie koncertu p. I. Zaborowska podziękowała za dotychczasową owocną współpracę z OK w Czersku oraz jeszcze raz złożyła życzenia wszystkim zebranym. Aby bardziej wprowadzić się w nastrój świąteczny, dzieci i rodzice zaśpiewali wspólnie kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki".

H.W.