Wyniki XXXII edycji konkursu "Mój las".

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XXXII edycji konkursu "Mój Las" organizowanym przez LOP.

Uczestnicy konkursu, czyli młodzi członkowie szkolnych kół Ligii Ochrony Przyrody wykonali prace konkursowe w zakresie przydzielonych sobie zadań.

Zgodnie z regulaminem, z każdej grupy wiekowej, wybrane zostały po 2 prace, których autorzy będą walczyć o zwycięstwo w II etapie konkursu, już na etapie centralnym.

Przy ocenie prac konkursowych komisja brała pod uwagę wartość merytoryczną pracy, jej formę i samodzielność opracowania, oryginalność ujęcia tematu, estetykę pracy oraz pomysłowość szaty graficznej.

Komisja konkursowa w składzie:

1. mgr inż. Jerzy Krefft - Prezes Ligi Ochrony Przyrody Okręgu w Gdańsku - Przewodniczący Komisji Konkursowej
  2. mgr Marzena Zakonek - LOP Okręg w Gdańsku
  3. mgr Joanna Konopka - LOP Okręg w Gdańsku

po dogłębnej ocenie wszystkich nadesłanych prac przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach.

Naszym uczniom również udało się wywalczyć cenne nagrody.

W kategorii II (Mieszkania leśnych zwierząt dzieci szkół podstawowych klas IV-VI):

II miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego wywalczyła:

Paulina Cherek – kl. VI a

Opiekunem uczennicy jest Pani Maria Narloch.

W  kategorii III (Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy młodzież VII i VIII oraz młodzież gimnazjów):

Wyróżnienie otrzymał:

Sebastian Morawski – kl. III d

Opiekunem ucznia jest Pani Teresa Łęgowska.

Serdecznie gratulujemy!