NAJMŁODSI NA SCENIE W OŚRODKU KULTURY W CZERSKU- JASEŁKA 2018

Dnia 19 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 1a, 2a i 2b naszej szkoły wystąpili przed publicznością zgromadzoną w OK w Czersku z przygotowywanymi wcześniej JASEŁKAMI. Na zaproszenie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” uczniowie wcielili się w role małych aktorów. Jak na przedstawienie jasełkowe przystało, nie zabrakło postaci Maryi i Józefa, pastuszków, aniołów i Trzech Króli. Dzieci z wielkim przejęciem występowały przed tak liczną, dorosłą publicznością. Dla narodzonego Jezusa starały się też najpiękniej, jak potrafiły zaśpiewać kolędy i pastorałki. Za swój występ zostały nagrodzone brawami i od przewodniczącej Stowarzyszenia, p. T. Borzyszkowskiej  otrzymały słodkie upominki. Dla grupy najmłodszych uczniów z naszej szkoły był to pierwszy poważny występ poza szkołą.