Konkurs - Wielki Maraton Czytelniczy

UWAGA KONKURS!!!
Wielki Maraton Czytelniczy
Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas IV - VIII oraz gimnazjum do wzięcia udziału w X edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego pod hasłem Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca.
Zasady konkursu:
1. Na początku każdego miesiąca (od października do kwietnia) informujemy jaką książkę należy przeczytać.
2. Na początku kolejnego miesiąca zapraszamy na test konkursowy sprawdzający znajomość i zrozumienie lektury.
3. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie 1 punkt (nie przyznaje się połowy punktu). Za każdy test możecie otrzymać maksymalnie 20 punktów. Maksymalna suma punktów do uzyskania w Maratonie to 160 punktów.
W ubiegłym roku nasi uczniowie drugi raz przystąpili do maratonowych zmagań. Wśród zacnego grona nagrodzonych znalazła się uczennica naszego gimnazjum – tytuł laureata otrzymała Anna Mollin. Również uczennicom ze szkoły podstawowej udało się wywalczyć tytuły finalistek. Finalistami zostały : Anastazja Kozłowska i Anna Bloch. Natomiast wyróżnienie wywalczyła Karolina Aleksiuk.

Nagrody odebrałyśmy podczas uroczystej gali w Centrum Solidarności w Gdańsku
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału!!!

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do biblioteki, chętnie udzielimy potrzebnych informacji.