Październik - miesiąc bibliotek szkolnych

Październik jest ogłoszony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w licznych akcjach bibliotecznych.

1PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ - Jeśli masz książki z baśniami lub bajkami, i już ich nie czytasz, to przynieś je do biblioteki i podaruj im "drugie życie"! (każdy darczyńca dostanie uwagę pozytywną).
2. Konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy - pokaż, co czytasz”.
3. Szkolny Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony bohater literacki".
4Konkurs na plakat i hasło promujące bibliotekę szkolną.

5.  Konkurs na wesoły wiersz reklamujący książkę, czytanie lub bibliotekę.

6. Konkurs filmowy "Dlaczego warto czytać?" - nakręć krótki film zachęcający do czytania książek!

7KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI – cały rok
8. „Wielki Maraton Czytelniczy” – konkurs ogólnopolski (informacje w bibliotece)

Oraz: Słodkie wypożyczanie, łamańce językowe i inne atrakcje.

Każdy, kto nas odwiedzi może na specjalnym plakacie złożyć Życzenia Bibliotece!

Zdjęcia na konkurs proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść wywołane do biblioteki!

Wszystkie prace konkursowe można oddawać do końca października!

Zapraszamy do udziału, ciekawe nagrody czekają!!!