Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Minął już tydzień od rozpoczęcia nowego roku szkolnego w naszej szkole. Dyrekcja i nauczyciele z radością powitali nowych i "starych" uczniów. Najbardziej ten dzień przeżywali uczniowie klas pierwszych i czwartych oraz ich rodzice towarzyszący pociechom w tej doniosłej chwili. Po uroczystej Mszy Św. uczniowie zebrali się w hali im. Romana Bruskiego, gdzie głos zajęła Pani Dyrektor Ewa Wrycza. Powitawszy zebranych, przypomniała o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz o stuleciu odzyskania niepodległości. Plan pracy szkoły przedstawili zastępcy pani dyrektor. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami, którzy udostępnili podopiecznym podręczniki i plany lekcji. W pierwszym tygodniu obowiązywała jeszcze"taryfa ulgowa", ale już od poniedziałku zaczęły się sprawdziany diagnozujące uczniowskie umiejętności. Życzymy powodzenia na cały rok szkolny wszystkim uczniom "Dwójki".