Przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”

Na zakończenie realizacji innowacji pedagogicznej „W bajkowym świecie” w środę 06.06.2018 roku uczniowie klasy I b zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie klasowe pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Uczniowie sami przygotowali dekoracje, plakaty i zaproszenia. Rodzice włączyli się w przygotowanie przedstawienia przygotowując kostiumy. Sama "zabawa w teatr" wyzwoliła twórczą postawę uczniów, pozwoliła współdziałać w grupie. Kształtowała w nich poczucie odpowiedzialności nie tylko za swoje dokonania, ale i efekty pracy całego zespołu. Dzieci nabrały pewności siebie, wspierały się w nabywaniu nowych umiejętności.  W czwartek 07.06.208 roku uczniowie klasy I b zaprezentowali przygotowane przedstawienie swoim kolegom i koleżankom z klasy I a i I c.