Lekkoatletyka w Czersku
Wyniki zawodów lekkoatletycznych rozegranych 15 maja 2018 roku w Czersku.
Lekkoatletyka to prawdopodobnie najstarsza dyscyplina sportu, oparta na naturalnych formach ruchu – chodzenie, bieganie, skakanie i rzucanie. Właśnie te formy ruchu w przeszłości stały się podstawą zabaw a później rywalizacji sportowej.
W trakcie rywalizacji sportowej rozdano 20 kompletów medali w 11 dyscyplinach. Udział w zawodach wzięło około 120 zawodniczek i zawodników z miasta i gminy Czersk. Zawody zdominowali przedstawiciele naszej szkoły zdobywając „worek” medali – wszystkim dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Wynik |
100 metrów - dziewczęta |
|||
1 |
Roksana Zielińska |
Czersk |
14,74 s |
2 |
Muchowska Wiktoria |
Czersk |
14,76 s |
3 |
Filipiak Wiktoria |
Czersk |
14,91 s |
4 |
Kornelia Drewek |
Rytel |
15,09 s |
100 metrów - chłopcy |
|||
1 |
Mikołaj Podlewski |
Czersk |
12,76 s |
2 |
Marek Szulc |
Czersk |
12,77 s |
3 |
Piotr Nasiek |
Czersk |
13,10 s |
4 |
Szymon Linda |
Czersk |
13,13 s |
300 metrów - dziewczęta |
|||
1 |
Weronika Trypuz |
Czersk |
50,47 s |
2 |
Weronika Kortaz |
Czersk |
51,23 s |
3 |
Wiktoria Filipiak |
Czersk |
52,59 s |
4 |
Marcelina Krieger |
Czersk |
52,70 s |
300 metrów - chłopcy |
|||
1 |
Sebastian Kobusiński |
Czersk |
42,82 s |
2 |
Szymon Linda |
Czersk |
47,47 s |
3 |
Michał Czaja |
Rytel |
53,15 s |
Skok w dal - dziewczęta |
|||
1 |
Oliwia Pryba |
AS Czersk |
4,13 m |
2 |
Martyna Włoskowicz |
Czersk |
3,93 m |
3 |
Oliwia Rekowska |
Czersk |
3,92 m |
Skok w dal - chłopcy |
|||
1 |
Bartłomiej Węckowski |
Czersk |
5,25 m |
2 |
Krzysztof Gełdon |
Łąg |
5,20 m |
|
Łukasz Tylicki |
Łąg |
5,20 m |
3 |
Marek Szulc |
Czersk |
5,06 m |
600 metrów - dziewcząt |
|||
1 |
Oliwia Magulska |
Czersk |
1.50,74 min |
2 |
Maja Niklasz |
Czersk |
2.02,53 min |
3 |
Agnieszka Kutowska |
Rytel |
2.10,09 min |
600 metrów - chłopcy |
|||
1 |
Patryk Krenski |
Rytel |
1.50,36 min |
2 |
Stanisław Wiecki |
Rytel |
2.14,34 min |
1000 metrów - chłopcy |
|||
1 |
Jakub Ossowski |
Czersk |
3,15 min |
2 |
Jakub Żywicki |
Czersk |
3,17 min |
|
Jan Klarecki |
Łąg |
3,17 min |
3 |
Karol Beling |
Łąg |
3,19 min |
2000 metrów - chłopcy |
|||
1 |
Dominik Homa |
Czersk |
7,32 min |
2 |
Jan Lewandowski |
Czersk |
8,18 min |
Kula - dziewczęta |
|||
1 |
Jan Lewandowski |
Czersk |
9,17 m |
2 |
Mateusz Gliniecki |
Czersk |
9 m |
|
Jakub Wojciechowski |
Czersk |
9 m |
3 |
Jakub Pilarski |
Czersk |
8,83 m |
Kula - chłopcy |
|||
1 |
Oliwia Rekowska |
Czersk |
7,05 m |
2 |
Roksana Wojciechowska |
Czersk |
6,70 m |
|
Amelia Szczukowska |
Czersk |
6,70 m |
3 |
Wiktoria Magulska |
Czersk |
6,60 m |
Skok wzwyż - chłopcy |
|||
1 |
Łukasz Tylicki |
Łąg |
155 cm |
2 |
Jan Klarecki |
Łąg |
150 cm |
3 |
Sebastian Kobusiński |
Czersk |
145 cm |
Skok wzwyż – dziewczęta |
|||
1 |
Martyna Włoskowicz |
Czersk |
140 cm |
2 |
Oliwia Durajewska |
|
130 cm |
3 |
Alicja Narloch |
|
130 cm |
Dysk - dziewczęta |
|||
1 |
Oliwia Rekowska |
Czersk |
13 m |
2 |
Anastazja Kozłowska |
Czersk |
12 m |
3 |
Amelia Szczukowska |
Czersk |
11 m |
4 |
Roksana Wojciechowska |
Czersk |
9 m |
Dysk - chłopcy |
|||
1 |
Bartłomiej Węckowski |
Czersk |
25 m |
2 |
Grzegorz Czapiewski |
Czersk |
23 m |
|
Jakub Pilarski |
Czersk |
23 m |
3 |
Dominik Homa |
Czersk |
20,5 m |
Oszczep - dziewczęta |
|||
1 |
Natalia Czapiewska |
Czersk |
20 m |
2 |
Wiktoria Magulska |
Czersk |
19 m |
3 |
Marcelina Krieger |
Czersk |
17,5 m |
Oszczep - chłopcy |
|||
1 |
Grzegorz Czapiewski |
Czersk |
35 m |
2 |
Bartłomiej Węckowski |
Czersk |
32,5 m |
3 |
Dominik Homa |
Czersk |
28 m |
Sztafeta 4x100 m - chłopcy |
|||
1 |
Czersk |
|
|
2 |
Łąg |
|
|
3 |
Czersk kl. VII |
|
|
4 |
Rytel |
|
|
Sztafeta 4x100 m - dziewczęta |
|||
|
|
|
|
1 |
Czersk |
|
|
2 |
Łąg |
|
|
3 |
Rytel |
|
|