Przedszkolaki występują dla Babci i Dziadka

Anna U.

18 stycznia oddziały przedszkolne obchodziły Dzień Babci i Dziadka. 👵👴 Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje ukochane babcie i dziadków do przedszkola. Pod czujnym okiem wychowawczyń przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.🎈🎶 Następnie dzieci wręczyły babciom i dziadkom laurki oraz zaprosili gości na słodki poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców.🍪☕️ To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Dzięki występom i wspólnemu spotkaniu dzieci w szczególny sposób mogły okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.👵👴 Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Odsłony: 191

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego