Bal Karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

Anna U.

22 stycznia w oddziałach przedszkolnych odbył się Bal Karnawałowy. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. 🎈 Dzieci wraz z Paniami były przebrane za przeróżne postacie z bajek, zwierzęta oraz służby mundurowe. W sali balowej można było spotkać między innymi policjantów, strażaków, księżniczki, wróżki, tygrysy oraz zebry. 👩‍🚀👮‍♂️🧜‍♀️🧚Przedszkolaki po wejściu do wystrojonej sali zabrały się do zabawy. Przy tańcach nie zabrakło "pociągu " oraz "kaczuch". Atrakcją balu karnawałowego okazała się też maskotka - wilk, z którą dzieci chętnie pozowały do zdjęć. Na końcu był słodki poczęstunek.🍬🍭 Przedszkolakom nie schodził uśmiech z twarzy. Z pewnością na długo zapamiętają ten dzień.🎈

Odsłony: 209

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego