Szkolne akcje mikołajkowe - podsumowanie

Judyta
Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością pamięcią i słowem „dziękuję”!
 
Dobiegła końca nasza szkolna akcja mikołajkowa. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, podczas „Drzwi Otwartych” Szkoły oraz Czerskich Mikołajek, zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny, w czasie którego sprzedawaliśmy wykonane przez dzieci ozdoby oraz ciasta i smakołyki przygotowane przez naszych cudownych Rodziców, Uczniów i Pracowników. Podczas grudniowych akcji można było skorzystać z pasztecików wigilijnych, bigosu, chleba ze smalcem oraz zimowej herbatki.
 
Zainteresowanie było ogromne, zarówno wśród Rodziców, Uczniów, jak i Pracowników. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, otwartym sercom i portfelom udało nam się zakończyć akcję sporym sukcesem. Zebraliśmy 3 417,57 zł, za co serdecznie dziękujemy.
 
Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Pracownikom, którzy przygotowali potrawy na tegoroczną zbiórkę. Bez Was Kochani nie byłoby takiej kwoty.
Tegoroczny dochód zostanie przekazany na organizację zimowiska, które jak co roku zostanie zorganizowane w pierwszym tygodniu ferii przez Aktywną Dwójkę –
 
Stowarzyszenie „Barka”. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.
 
Odsłony: 291

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego