VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych

Judyta
W ostatni czwartek, 14 grudnia, w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach, odbył się VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim, organizowany przez Szkołę Podstawową w Silnie.
 
Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki – Magdalena Klaszyńska z klasy 6b i Michalina Muzioł z klasy 7b oraz duet w składzie Wiktoria Landmesser i Patrycja Nürnberg z klasy 6b. Bardzo nam miło, że dziewczyny pochwaliły się nie tylko swoim talentem wokalnym, ale także zdolnościami językowymi.
 
Mimo wysokiego poziomu wokalnego oraz licznej konkurencji, wszystkie nasze reprezentantki wróciły z sukcesami.
 
W kategorii zespoły klasy 4-6 nasz duet z piosenką ,,Jingle Bell rock” otrzymał wyróżnienie. W tej samej grupie wiekowej, w kategorii soliści, Magdalena Klaszyńska z piosenką ,,Noel” zajęła II miejsce. Jej starsza koleżanka, Michalina Muzioł, w kategorii soliści zajęła I miejsce za wykonanie piosenki ,,White Christmas”.
 
Gratulujemy sukcesu i cieszymy się, że chcecie dzielić się swoimi pasjami! Pozostając w klimacie: „We wish you a Merry Chistmas and a Happy New Year!”
 
M. Landowska - Szpręga
 
Odsłony: 233

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego