Projekt edukacyjny eTwinning

Judyta

Nasza świąteczna, europejska przygoda! - Joyeux Noël! Sretan Božić! Merry Christmas!

W ramach programu edukacyjnego eTwinning, uczniowie klasy 5b – innowacyjnej, przystąpili do bożonarodzeniowego projektu. Postanowiliśmy włączyć się w wymianę pocztówkową z naszymi rówieśnikami z Francji i Chorwacji.

Żyjemy w dobie nowoczesnych technologii, ale nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej, papierowej kartki świątecznej. Uczniowie czerskiej „Dwójki” przygotowali je własnoręcznie, zredagowali krótkie życzenia i rozesłali do szkół partnerskich. Propagujemy tym samym tradycyjny, ale zanikający już niestety, sposób składania życzeń w formie pocztówkowej. Mamy nadzieję, że naszym europejskim przyjaciołom, w dniu otrzymania przesyłek i otwierania kopert z życzeniami świątecznymi, będą towarzyszyły równie piękne emocje – jak to miało miejsce u nas!

J. Sikorska

 

Odsłony: 261

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego