Trzecioklasiści z wizytą u Świętego Mikołaja

Marta K.

4 grudnia uczniowie klas 3 b i 3 c wybrali się na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Agroturystyce "Ściernisko". Na miejscu czekała nas moc atrakcji. Dzieci wykonały piękne ozdoby choinkowe, upiekły i udekorowały pyszne pierniki, napisały listy do Świętego Mikołaja, rozwiązywały zagadki o tematyce świątecznej (najpierw musiały odnaleźć je w śniegu), spotkały się z zaprzęgiem Mikołaja oraz, co najważniejsze, spotkały się także z samym Świętym Mikołajem i zostały mianowane jego pomocnikami. W ten piękny, zimowy dzień konieczne było coś na rozgrzanie - elfy Świętego Mikołaja zaserwowały nam pożywną zupę pomidorową, pyszne kakao i pierniczki.

Ten wyjazd był bardzo udany i dostarczył nam wiele radości.

 

Odsłony: 297

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego