Podsumowanie szkolnej akcji "Smakołyki dla naszych przyjaciół z Afryki"

Podczas szkolnego kiermaszu, 16 listopada, zebraliśmy kwotę w wysokości 2623,42 zł! Przeznaczymy ją na wsparcie szkoły partnerskiej z Kenii, Mathare Light Centre, z którą współpracujemy w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Rozmawiasz – Pomagasz "GoodNetwork".

Brakuje nam słów... Takiej różnorodności wypieków nie widział niejeden cukiernik czy kucharz!!! Trzeba przyznać, że pomysły naszych podopiecznych i ich rodziców przeszły wszelkie oczekiwania.

Dziękujemy WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH WSPANIAŁYM RODZICOM za zaangażowanie, pomoc i wsparcie! Jesteście niezawodni! Zawsze możemy na Was liczyć!

Słowa wdzięczności należą się także panu Kazimierzowi Włochowi za udostępnienie nam ze swojej kolekcji pięknych, oryginalnych rzeźb i figur pochodzących z Czarnego Lądu.

Nie zapominamy również o uczniach klasy 5b - dziękujemy za niezwykle sprawną obsługę naszego stoiska!

J. Sikorska