Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Piorytet 3

Agnieszka

Już z pewnością wiecie, że nasza szkoła  uzyskała wsparcie finansowe z  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 – Priorytet 3. Kwota wsparcia finansowego ze środków budżetu państwa wynosiła 12 000 zł. Wkład organu prowadzącego to kwota 3 000 zł. Biblioteka od początku roku szkolnego pracowała pełną parą, aby jak najszybciej rozliczyć projekt i opracować książki, które są już przygotowane do wypożyczania. Dzięki otrzymanym środkom udało się nam zakupić 461 różnorodnych książek dla klas I-VIII.  W zamawianych pozycjach uwzględniliśmy wasze propozycje, które składaliście we wrześniu. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się nie tylko o lektury szkolne, ale o książki zgodne z potrzebami i zainteresowaniami czytelników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

Bibliotekarki