"KIERMASZ SŁODKOŚCI"

Nasi kenijscy przyjaciele mają aktualnie dwumiesięczną przerwę wakacyjną i zobaczymy się z nimi dopiero w styczniu. Jednak my, uczniowie czerskiej „Dwójki”, nie próżnujemy! To właśnie w listopadzie obchodzimy Światowy Dzień Dobroci!

Jeżeli jeszcze ktoś chciałby przyłączyć się do naszej akcji, prosimy o kontakt! Wiemy, że Wasza wrażliwość i chęć pomagania innym jest wielka i możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie!

Przynieście ze sobą w czwartek drobne pieniążki i skosztujcie naszych wypieków! Zapraszamy!