Jubileuszowe Lego Challenge – wyniki konkursu!

Uczniowie „Dwójki” to prawdziwi miłośnicy i pasjonaci popularnej zabawki, jaką są klocki Lego.

Z okazji 25 – lecia nadania szkole imienia Jana Pawła II, nasi wychowankowie stworzyli z klocków Lego prawdziwe arcydzieła. Wśród prac pojawił się Jan Paweł II na szlaku górskim, na spływie kajakowym, jeżdżący na nartach czy odbywający trening piłkarski. Mamy obowiązkowo papieskie kremówki i słynny pojazd papieża 'papamobile'. Dodatkowo są postacie Jana Pawła II, Jego słynne cytaty, a nawet nasza szkoła, czerska "Dwójka" z pomnikiem naszego Patrona. Wasza kreatywność przeszła wszelkie oczekiwania! Gdybyśmy mogli, ogłosilibyśmy każdego z Was zwycięzcą! Włożyliście w swoje projekty wiele wysiłku i serca – za co Wam Wszystkim DZIĘKUJEMY!

Wyniki konkursu są następujące:
➡️ I miejsce: Marcel Bartosz, 5b
➡️ II miejsce: Arkadiusz Pruski, 3c
➡️ III miejsce: Wiktoria Moga, 3b

Wyróżnienia otrzymują: Stanisław Elak - 3b, Mikołaj Węsierski - 4a i Liliana Węsierska - 5b,

Gratulujemy!

K. Klaman, J. Sikorska