"Najlepsza drużyna to moja rodzina" - festyn rodzinny

16 czerwca 2023r., w piątkowe popołudnie, uczniowie klas trzecich wraz ze swoimi wychowawcami: p. I. Zaborowską, L. Laską i H. Ważną zaprosili rodziców na festyn rodzinny. Ta plenerowa impreza odbywała się pod hasłem „Najlepsza drużyna to moja rodzina”. Spotkanie było doskonałą okazją do tego, aby dzieci mogły się zaprezentować i złożyć życzenia swoim rodzicom i opiekunom. Były więc krótkie wierszyki dla mamy i taty, wspólnie śpiewane piosenki i taniec.

Po części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców do różnych konkurencji sportowych. Na zakończenie imprezy wszyscy udali się do stołówki szkolnej, gdzie można było wypić kawę lub wodę z cytrynką oraz zjeść słodkie ciasto.

Dziękujemy bardzo, za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, pani Wiolecie Wróblewskiej, Katarzynie Klaman, Marcie Kordys, Joannie Stopa oraz panu Stefanowi Lipskiemu za przygotowanie sprzętu nagłaśniającego.

Wychowawczynie klas trzecich