Wyniki ogólnopolskich olimpiad!

Wyniki ogólnopolskich olimpiad: OLIMPUSEK i OLIMPUS - sesja wiosenna

W marcu najmłodsi uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskich Olimpiadach OLIMPUSEK z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Olimpiada OLIMPUSEK przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 21 pytań zawierających co najmniej jedną prawidłową odpowiedź. Maksymalnie można było uzyskać 210 punktów z każdego testu.
Dzieci, które zajęły miejsca od 1 do 15 otrzymują tytuł laureata i nagrodę książkową:

➡️ Oliwia Zatorska kl. Ic z j. polskiego (10 miejsce),
➡️ Karol Sawicki kl. IIb z j. polskiego (3 miejsce) i z matematyki (8 miejsce),
➡️ Konstancja Warnke kl. IIIb z j. angielskiego (7 miejsce).

Na wyróżnienie zasługują także osoby, które uzyskały wynik 80% i więcej:
- Nikodem Kolinski kl. IIb z matematyki i j. angielskiego,
- Zuzanna Szmaglińska kl. IIb z j. polskiego i z matematyki,
- Wiktoria Gregus kl. IIb z j. angielskiego,
- Maja Rokita kl. IIIa z j. angielskiego i z matematyki.

Uczniowie starszych klas wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS, gdzie zmagali się z zadaniami z języka angielskiego. Tytuł laureata uzyskali:

➡️ Bianka Stramol, kl. 5c
➡️ Sambor Czapiewski, kl. 5b
➡️ Marcel Stramol, kl. 8b

Na wyróżnienie zasługują: Marcin Gwizdała (4b), Aleksander Sawicki (4c), Zuzanna Szmyt (4a), Magdalena Klaszyńska (5b), Wiktoria Andrzejewska (5b), Emilia Cisewska (6a), Antonina Smorczewska (6a), Agata Osowska, Dawid Musioł (8b)

Uczniowie biorący udział w olimpiadach otrzymają dyplom uznania podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne edycje olimpiad.

M.Pruska - Rekowska, J.Sikorska