Książęce pozdrowienia!

Niezwykła przesyłka dotarła do naszej szkoły!

Pod koniec kwietnia otrzymaliśmy wyjątkową kartkę... Książę William wraz z księżną Kate oraz ich troje dzieci, książę George, księżniczka Charlotte i książę Luis, podziękowali nam za świąteczno - noworoczne życzenia, przesyłając jednocześnie całej społeczności czerskiej "Dwójki" książęce pozdrowienia.

Życzenia w języku angielskim redagowali uczniowie klasy czwartej - innowacyjnej, a szkolną koordynatorką grudniowej ogólnopolskiej kampanii społecznej "Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj", była p. Marta Krzemińska. Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę!

To dla nas, społeczności szkolnej, wielki zaszczyt - nie na co dzień otrzymuje się przesyłki od następcy tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii!

J.Sikorska