Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Rozmawiasz-Pomagasz 'Good Network'

Po kilku miesiącach zakończyliśmy naszą pierwszą przygodę w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Rozmawiasz – Pomagasz „GoodNetwork” – jesteśmy jedną ze 150 szkół w Polsce, która podjęła się tego wyzwania!

W pierwszych dniach kwietnia wzięliśmy udział w ostatnim już spotkaniu online z naszymi kenijskimi rówieśnikami. Tym razem podjęliśmy tematykę typowo szkolną – wymieniliśmy się wiedzą na temat roku szkolnego w obu krajach i poznaliśmy swoje plany lekcji. Drodzy uczniowie klasy 4b – byliście bardzo dzielni! Wielkie brawa dla Was!

Przypomnijmy, pod koniec listopada zorganizowaliśmy kiermasz – zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na wsparcie naszej szkoły partnerskiej w Kenii, m.in. na jej remont i doposażenie (wyremontowano salki i zakupiono nowe ławki). Wasza wrażliwość i chęć pomagania innym jest wielka! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie!

J. Sikorska