W bajkowym świecie

Administrator

Kolejne spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej „ W bajkowym świecie”.  Tym razem w piątek 29.09.2017r.  klasę I B odwiedzili leśnicy - Państwo Bogumiła i Wiesław Kiedrowscy z Leśnictwa Zielony Dół.

Zaproszeni goście przeczytali  dzieciom bajkę o jelonku „Bambi”. Uczniowie obejrzeli film o dwóch  sarenkach „Balbinkach”, które Państwo Kiedrowscy wychowali w swoim domu. Trafiły do nich gdy miały  4 dni. Dzięki wysiłkowi całej rodziny sarenki przeżyły i jedna z nich odwiedza ich do dziś. Pan leśniczy opowiadał o tym jak ciężko jest zwierzętom w czasie zimy, gdy brakuje pożywienia. Postanowiliśmy zatem  zorganizować w klasie zbiórkę żołędzi  na dokarmianie zwierząt. Dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek. Składamy serdecznie Podziękowania Państwu Bogumile i Wiesławowi Kiedrowskim za ciekawe opowieści z życia leśników.