mCourser.pl - interaktywna edukacja

Zachęcam do zapoznania się z platformą edukacyjną www.mCourser.pl

Świetny sposób na powtórki przed egzaminem i nie tylko. Uczniowie klas 3 mają już utworzone konta.

Aby dołączyć do szkoły jako uczeń należy się zarejestrować i podać kod szkoły. Kod szkoły dla ucznia sp2czersk, następnie należy dołączyć do klasy po uzgodnieniu z nauczycielem.

Aby dołączyć jako nauczyciel i śledzić postępy uczniów należy się zarejestrować i uzyskać kod dostępu od Marcin G.

mCourser.pl oferuje min:

Materiały ze strony mcourser.pl

Odkryj szansę rozwoju zdolności Twoje dziecka – wybieraj z kilkudziesięciu najlepszych e-podręczników polskich i światowych wydawców. Teraz każdy może uczyć się w sposób efektywny, atrakcyjny i zindywidualizowany!

Repetytorium to zbiór interaktywnych ćwiczeń, które pozwolą powtórzyć, sprawdzić i ugruntować wiedzę z wybranego przedmiotu na etapie klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz na etapie gimnazjum. To doskonała alternatywa dla korepetycji!

„321 matma!” – czyli czas na interaktywną matematykę najwyższej jakości, która pomoże rozwinąć kluczowe kompetencje matematyczne Twojego dziecka! Nasz program jest skierowany do uczniów klas I-III

Dysgrafia z Rysikiem

specjalistyczny pakiet zasobów do profilaktyki, diagnozy i terapii dysgrafii oraz przygotowania do nauki pisania

Nasz Interaktywny Elementarz oraz Nasza Interaktywna Szkoła

darmowe i w 100% interaktywne wersja rządowego podręczników (Jesień, Zima, Wiosna, Lato) dla pierwszoklasistów oraz elementarzy matematycznych dla drugoklasistów (również 4 części)

TESTY SZÓSTOKLASISTY ORAZ INTERAKTYWNY EGZAMIN GIMNAZJALISTY

kilkadziesiąt interaktywnych testów z lat 2002-2013, czyli najskuteczniejszy sposób na efektywne przygotowanie się do egzaminów

BIBLIOTEKA Z E-PODRĘCZNIKAMI

Wszystkie powyższe e-podręczniki i zasoby oraz testy są dostępne na innowacyjnej platformie e-learningowej mCourser, która umożliwia dostęp do e-podręczników przez tablet, smartfon czy komputer. Bezpłatny dostęp do licznych materiałów jest możliwy również bez stałego połączenia z internetem – wystarczy zainstalować aplikację mLibro, która umożliwia ściągnięcie zasobów interaktywnych i pracę z nimi w trybie off-line (wyniki synchronizują się po ponownych połączeniu z internetem).