Podziękowanie od królowej Elżbiety II

Judyta

W minionym roku szkolnym nasi uczniowie przygotowali kartki urodzinowe dla królowej Elżbiety II. Zgodnie z obietnicą wysłaliśmy je do Pałacu Buckingham w Londynie i… kilka dni temu otrzymaliśmy podziękowanie!!!

W imieniu królowej Elżbiety II słowa podziękowania złożyła nam dama dworu, Susan Rhodes. Królowa jest nam bardzo wdzięczna za pamięć i przepiękne kartki z życzeniami. Elżbieta II ma również nadzieję, że trzymamy się zdrowo w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

List został nadany z zamku Windsor, który jest nie tylko największym zamkiem w Anglii, ale także najstarszym i jednocześnie największym zamieszkałym zamkiem na świecie wciąż używanym przez panującego monarchę.

Dziękujemy!!!

Odsłony: 914

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego