Turniej finałowy ligi wojewódzkiej wygrany przez czerszczanki

Administrator

Turniej finałowy ligi wojewódzkiej wygrany przez czerszczanki

Zawodniczki LUKS Pol Czersk (uczennice klasy sportowej czerskiej dwójki) od paru tygodni rywalizują w grupie finałowej Pomorskiej Ligi Wojewódzkiej Piłki Ręcznej młodziczek. Po przerwie wywołanej kolejną falą pandemii nasze zawodniczki wzięły udział w trzecim turnieju finałowym, który odbył się w Kwidzynie. Czerszczanki cały czas prezentują wysoką formę i nie zwalniają tempa. Tym razem okazały się najlepsze w zawodach. Dzięki świetnej postawie w Kwidzynie, jeszcze przed ostatnim turniejem zapewniły sobie brązowy medal Ligi Wojewódzkiej. Przed naszymi wychowankami jeszcze jedna, ostatnia potyczka – turniej w Baninie, który odbędzie się w najbliższy czwartek. To podczas tych zawodów rozegra się  sprawa medalu srebrnego lub złotego, który jest jeszcze w zasięgu piłkarek LUKS Pol Czersk. Trzymamy kciuki.

 

WYNIKI SPOTKAŃ

Lp.

drużyna

drużyna

wynik końcowy

I połowa

1.

UKS Banino

MKS Słupia Hilary Słupsk

16 : 17

8 : 9

2.

LUKS POL Czersk

MTS I Kwidzyn

18 : 15

11 : 6

3.

LUKS POL Czersk

UKS Banino

13 : 8

6 : 6

4.

MKS Słupia Hilary Słupsk

MTS I Kwidzyn

12 : 15

4 : 7

5.

MTS I Kwidzyn

UKS Banino

18 : 16

8 : 11

6.

MKS Słupia Hilary Słupsk

LUKS POL Czersk

13 : 11

7 : 7

 

TABELA TURNIEJU

Lp.

Nazwa klubu

mecze

pkt

bramki

miejsce

1.

LUKS POL Czersk

3

6

42 : 36 (+6)

I

2.

MTS I Kwidzyn

3

6

48 : 46 (+2)

II

3.

MKS Słupia Hilary Słupsk

3

6

42 : 42 (0)

III

4.

UKS Banino

3

0

40 : 48

IV

 

 

 

Skład zespołu z Czerska: Kornelia Łącka, Maria Jażdżewska, Marta Cisewska – 11 bramek, Zuzanna Niesiołowska – 15, Martyna Baczyńska – 3, Kaja Czapiewska – 1, Maja Czapiewska, Oliwia Dobrowolska – 9, Marcelina Kołatka – 2, Amelia Narloch, Milena Borchardt – 1, Paulina Cherek. Zespołem opiekują się: Dawid Haftka i Wojciech Linda.

 

Odsłony: 180

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego