"Dzień Brytyjski" - wspólne świętowanie!

Wtorek, 23 kwietnia, był wyjątkowym dniem w naszej szkole, a dlaczego...? Postanowiliśmy uczcić Światowy Dzień Języka Angielskiego i zorganizowaliśmy swój "British Day"!

Wchodząc do szkoły witał nas napis "Welcome to the school", a wszystkie pomieszczenia zmieniły tego dnia swoje nazwy na anglojęzyczne - poczuliśmy się chociaż przez moment jak w prawdziwej angielskiej szkole. W czasie przerw można było spotkać znane postacie, takie jak Sherlock Holmes czy Hermiona!

Dzięki współczesnej technologii, m in. kodom QR, uczniowie starszych klas odbywali wirtualne podróże do znanych miejsc na Wyspach Brytyjskich, a nasi najmłodsi poznawali brytyjskie ciekawostki w ramach zajęć z języka angielskiego. Dodatkowo, uczniowie podjęli się wyzwania i przygotowali brytyjskie trójkolorowe śniadanka. Ależ to była kreatywność!

Sprawdziliśmy również znajomość języka angielskiego wśród pracowników naszej szkoły - brawa dla nauczycieli! Język angielski nie jest im obcy - co nas bardzo cieszy!

Dzięki Wam, drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, stworzyliśmy tego dnia wyjątkowy klimat i niepowtarzalną atmosferę! Mogliśmy razem celebrować brytyjską kulturę, integrować się i cieszyć wspólnym czasem!

Nauczycielki języka angielskiego