Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

Marta K.

8 kwietnia w naszej szkole miał miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski. Swoich sił w recytacji wierszy polskich poetów spróbowali uczniowie klas 1-3.

Komisja konkursowa, w której zasiadały panie Lucyna Laska, Ewelina Krocz, Karolina Kulczyk i Agnieszka Szulc miała niełatwe zadanie. Wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane i włożyły dużo serca w swoje prezentacje.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 1 c Antonina Zirra, drugie Zuzanna Szmaglińska z 3 b, a na trzecim uplasowali się ex aequo Antonina Szczodrowska z 2 c i Lena Lewinska z 1 b. Z kolei Antoni Lenz i Karina Kulczyk (obydwoje z klasy 1 b) uzyskali wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się.

Tradycyjnie zapraszamy za rok!

- Organizatorzy - M. Kordys, L. Laska