Warsztaty z szydełkowania

Wzorem ubiegłego roku, w porozumieniu z paniami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wznowiliśmy w naszej szkole warsztaty z szydełkowania. Na pierwsze zajęcia zgłosiło się blisko 40 uczniów naszej szkoły!

„Zainteresowanie dzieci i młodzieży jest tak duże, że musieliśmy podzielić uczestników na dwie grupy wiekowe. Uczniowie są zachwyceni, a wśród uczestników są nie tylko dziewczynki, ale także chłopcy. Cieszę się bardzo, że inicjatywa znalazła tak duże uznanie w oczach naszych podopiecznych. O wiele bardziej pożyteczne jest spędzanie czasu z szydełkiem w ręku, niż by to miał być telefon, czy laptop. Niebawem nasi uczniowie będą mogli pochwalić się swoimi pierwszymi osiągnięciami. W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować Paniom: Reni i Bogusi za to, że podjęły inicjatywę i rozwijają zdolności manualne naszych uczniów” - dyrektor SP2, pan Maciej Jakubowski.