Nauczanie zdalne w klasach I-III

Judyta

Na pewno większość z nas spodziewała się informacji o tym, że od 9 listopada klasy 1-3 przechodzą w tryb nauczania zdalnego.

Nauczanie takie dla uczniów naszej szkoły nie jest nowością, za wyjątkiem uczniów obecnych klas pierwszych. Jednak mamy nadzieję, że przy wspólnym zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i samych uczniów, doskonale poradzimy sobie z przekazywaniem nowej wiedzy i rozwijaniem umiejętności również u najmłodszych uczniów. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie do całej sytuacji, bo wtedy łatwiej będzie rozwiązywać napotykane problemy. 

W klasach pierwszych odbyły się już próbne spotkania na platformie Office z uczniami i ich rodzicami. Wszystko po to, aby bez przeszkód uczestniczyć w zdalnych zajęciach.

Wspierajmy się nawzajem, dbajmy o swoje zdrowie i bądźmy cierpliwi. Kiedyś musi nadejść lepszy czas, gdy wszystko będzie trochę łatwiejsze. A my już teraz tęsknimy za sobą i normalnym szkolnym gwarem.

Odsłony: 120

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego