Propozycje zajęć ze świetlicy

MagdaG

Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie!
Zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, na stronie szkoły w zakładce świetlica znajdują się propozycje, co można zrobić w czasie wolnym. Prosimy potraktować te propozycje zupełnie na luzie. Nie chcemy projektować Państwu i Wam, nasi drodzy uczniowie, czasu wolnego. Czas wolny w świetlicy służy zacieśnianiu więzi, rozwijaniu kompetencji społecznych i uzdolnień uczniów. W domach skupmy się w tym czasie na naszych prawdziwych potrzebach, potrzebie bliskości i rozmowy. Może to będzie czas, żeby się na chwilkę zatrzymać, zastanowić. Mimo że jest tak ciężko i jest w nas tyle niepokoju, to może być dobry czas dla naszych rodzin. Życzymy zdrowia i do zobaczenia w szkole!
Nauczyciele świetlicy

Odsłony: 509

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego