Wygraliśmy pracownię komputerową!!!

Administrator

Z dumą informujemy, że nasza szkoła znalazła się na liście laureatów konkursy #OSEWyzwanie

 Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała naszej szkole nagrodę.

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić, to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Pracę plastyczną na konkurs przygotowała Paulina Cherek z klasy 7A. Udział w konkursie wspierali Pani Kasia, Panowie Marcin i Mateusz oraz Dyrekcja. Mamy nadzieję, że nowe komputery pozwolą na zaspokajanie zainteresowań uczniów informatyką oraz prowadzenie ciekawych lekcji opartych na nowych rozwiązaniach informatyczno-edukacyjnych.Do konkursu zgłosiliśmy poniższe zadania:

 - od  7 do 18 października na lekcjach informatyki uczniowie wezmą udział w wydarzeniu CodeWeek "DWÓJKA PROGRAMUJE" polegającym na programowaniu robotów oraz tworzeniu gier edukacyjnych na poziomie klas I-VIII szkoły podstawowej

https://codeweek.eu/view/213282/dwojka-programuje

- #OSEhero - nadal możecie zgłaszać swoich nauczycieli do

http://sp2czersk.pl/index.php/pl/kategorie-artykulow/2-uncategorised/439-supernauczyciel-osehero

  

Odsłony: 424

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego