Akcja strajkowa zawieszona

Administrator

Szanowni Państwo!

Od dnia 27 kwietnia (sobota) akcja strajkowa w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku zostaje zawieszona. W związku z powyższym od dnia 29 kwietnia (poniedziałek) wszystkie zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem.

Dziękujemy wszystkim za zrozumienie, wyrazy poparcia i przepraszamy za wszelkie utrudnienia, które wystąpiły w czasie trwania akcji strajkowej.

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami podjętymi na początku roku szkolnego, dzień 2 maja (czwartek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku. Uczniom, którzy w tym dniu pojawią się w szkole, zostanie zapewniona opieka świetlicowa.

 

Dyrekcja SP2 w Czersku

Odsłony: 551

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego